Радия и неговата дезинтеграция

Радий Вълнометър

Радия и неговата дезинтеграция

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 08 Яну 2015, 17:37

Радия/вълнометър/ - поставен хоризонтално дава люлеения на махалото в 4-те посоки от центъра на радия перпендикулярно по стените му. В 4-те ъгли на кутията той дава 4-те движения на РА-та последователно в техния ред.
Поставен вертикално, радия дава 3 хоризонтални плана - долу, който се слива с площта върху която е поставен, втори през средата му, и трети горе допирателен на него. И 3-те плана са РА-ни. Над третия хоризонтален план се оформят двата вертикални плана - на Север с В(+)В, на Юг с В(-)В, а планът И-З с вълни В(И-З)В.
Двата вертикални и долния хоризонтален план образуват 3-те индукционни плана на ЕМ-ма и на ЗМ. Радия дезинтегрира и спомага на всички тела поставени върху/до него/ също да дезинтегрират. Това е така наречената индуктивна дезинтеграция.
Асоциация Луи Тюрен

Re: Радия и неговата дезинтеграция

Мнениеот yamaha » 19 Яну 2015, 18:36

Преди време си купих радиево трупче от изтъкнат Варненско-Добрички радиестезист с цена от 125лв.Трупчето или поне това за което го представяха НЕ РАБОТИ!!!!
Надявам се Асоциацията да предложат нещо ИСТИНСКО с което да запълни липсващия елемент за всеки практикуващ Радиестезия :!:
yamaha

Мнениеот sezam » 20 Яну 2015, 17:07

В езотеричните книжарници продават такива за десетина лева ,не знам кой ги прави и си работят без забележки.Можеш да работиш и без радий, като ориентираш вълномера ,линиала север юг.
sezam

Мнениеот hp-to » 21 Яну 2015, 18:20

sezam написа:В езотеричните книжарници продават такива за десетина лева ,не знам кой ги прави и си работят без забележки.Можеш да работиш и без радий, като ориентираш вълномера ,линиала север юг.

да с цена 12лв по добре на някой просяк да ги бех дал или аз не съм на ред с замерването никаква индикация върху радия
hp-to

Мнениеот sezam » 21 Яну 2015, 22:16

Че каква индикация търсиш от радия .Той излъчва носеща вълна, върху която трябва да качиш вълната на нещо което те интересув
sezam

Мнениеот hp-to » 22 Яну 2015, 19:58

sezam написа:Че каква индикация търсиш от радия .Той излъчва носеща вълна, върху която трябва да качиш вълната на нещо което те интересув

ясно да е носеща но нали си има и планове СЮ ИЗ махалото ми е с стрелки и не мърда, залюлявам го пак спира
за мен тва трупченце не работи, инък махалото ми показва други разни индикации
ако имаш ти колега такъв радии сподели как е?
hp-to

Мнениеот sezam » 22 Яну 2015, 21:31

Сложи радия в нулата на вълномера .Накарай някой да си сложи пръста върху него и виж дали ще уловиш на осмия метър вълната му.
sezam

Мнениеот hp-to » 22 Яну 2015, 21:47

sezam написа:Сложи радия в нулата на вълномера .Накарай някой да си сложи пръста върху него и виж дали ще уловиш на осмия метър вълната му.

не ми е време останало но ще си направя,а намотката от какъв кабел да е
И друго да питам,в макарата трябва да има нещо подобно като магнит с висока честота,поне така пише в книгата
hp-to

Мнениеот Vanco9 » 23 Яну 2015, 09:10

За коя книга говориш? Препоръчайте ми книги за физикалната радиестезия, освен "Научна физикална радиестезия"
Vanco9

Мнениеот delux » 23 Яну 2015, 19:26

Vanco9 написа:За коя книга говориш? Препоръчайте ми книги за физикалната радиестезия, освен "Научна физикална радиестезия"

Интересно четиво е стара книжка от Гюро Николов но Тюрен е ненадминат в физикалната радиестезия,чел съм и чужди автори но всички са менталисти
delux

Следваща

Назад към Ондометър