Радиестезични Свидетели

Свидетели Тюрен

Re: Радиестезични Свидетели

Мнениеот sezam » 11 Мар 2015, 21:02

Колега ,като си импрегнирал колко време стоят вълните в ламаринката или някъде другаде?
sezam

Мнениеот търсача » 11 Мар 2015, 21:05

sezam написа:Колега ,като си импрегнирал колко време стоят вълните в ламаринката или някъде другаде?

С години си седят,не пазя някоя по стара за да проверявам, но тази дето е при мен в момента вече втора година ги държи.
търсача

Мнениеот hp-to » 14 Мар 2015, 17:46

търсача написа:
sezam написа:Колега ,като си импрегнирал колко време стоят вълните в ламаринката или някъде другаде?

С години си седят,не пазя някоя по стара за да проверявам, но тази дето е при мен в момента вече втора година ги държи.

Имаш ли резултат с тез ламаринки ?
hp-to

Мнениеот sezam » 14 Мар 2015, 21:24

И аз съм правил подобни свидетели, но не са трайни ,няколко години и свършват.
sezam

Мнениеот Vanco9 » 15 Мар 2015, 11:35

Някой правил ли е следния опит, който е описан в книгата, а именно, да се постави неутрален носител на линеала, в точката където има реакция на махалото при поставен радий и изследвано тяло. Подразбирам, че ако тази постановка се остави определено време да действа, то в талкът примерно, ще се импрегнира вълната на търсеното нещо. Според вас, правили ли са съжденията ми?
Прикачени файлове
Импрегниране на вълни.jpg
Импрегниране на вълни.jpg (134.4 KiB) Прегледано 4365 пъти
Vanco9

Мнениеот джонката » 15 Мар 2015, 16:48

Всички съждаваме по същия начин колега :)
Според мен основния проблем е как да елиминираме първо информацията в талка , за да не остават паразити , и след това да импрегнираме вълната ?
Крайна сметка вече се продават оригинални свидетели Тюрен , защо да губим време със съждения и неуспешни опити
За мен интерес са Катализаторите Тюрен , а принципа на импрегнация май е единтичен ?
джонката

Мнениеот Vanco9 » 15 Мар 2015, 18:07

В книгата има, интересен пример.
Снимка на човек, която има паразити. Предлага се, вземането на втора снимка и слагането на двете, от двете страни на нулата на линеала. Така паразитните вълни взаимно се унищожават. Та си мисля, вместо един, да се ползват два неизчистени свидетеля.
За това изглежда във Фън Шуй се препоръчва, предметите в дома да са по двойки ;)
Как мислите?
Vanco9

Мнениеот I_A » 17 Мар 2015, 19:15

Здравейте!
Относно радиестезичните свидетели.Физикалната радиестезия е немислима без тях .Въпросът е кои свидетели са достоверни.И защо темата за свидетелите е болезнена ? Една от причините са комерсиалните съображения. Всеки може да прецени това ако е много добре обучен като физикален радиестезист .Какво остава за начинаещите , изпълнени с желание за бъдещи успехи ?Според мен е необходимо всеки доказал се в тази област да каже ясно и конкретно .......е ..ли в състояние да предостави безвъзмездно нещо по темата радиестезични свидетели .
I_A

Мнениеот sezam » 17 Мар 2015, 22:22

Мен специално свидетелите не ме интересуват ,но е добре да знам все пак как мога да си направя сам свидетел с по дълъг срок на действие.
sezam

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 18 Мар 2015, 10:07

Свидетелите Тюрен - само оператор с достатъчно опит може да усети какво държи в ръцете си :!:
Асоциация Луи Тюрен

ПредишнаСледваща

Назад към Свидетели