Радиестезични Свидетели

Свидетели Тюрен

Re: Радиестезични Свидетели

Мнениеот търсача » 20 Мар 2015, 11:09

Асоциация Луи Тюрен написа:Свидетелите Тюрен - само оператор с достатъчно опит може да усети какво държи в ръцете си :!:

Мисля,че трябва да предоставите от тези свидетели за тестове,така се прави особено ако се пробива с нещо ново на пазара/Поне за България е ново/а не купи и виж дали става,свидетелите непрекъснато трябва да се чистят от паразитни вълни дори само,като се извадят за работа пак натрупват паразити,това е по важно оператора да може да си чисти свидетелите.А това ,че те не прихващат други вълни не го вярвам,и друго и уредите с които се мери трябва да се чистят иначе ще работят меко казано некоректно.
търсача

Мнениеот arapa » 20 Мар 2015, 12:38

скоро един колега добър при ловене на вода има няколко бунара ,ми даде свидетели правени върху пластини с различни номера
купил ги преди време от софия за гео замервания и вода
пластините са с номера:
52 подземни води zH 0329657
54 геомрежа на хартман zH 5555555
59 кюри zH 5474805
колегата каза че и за вода не стават ,той принципно си работи с шише с вода
ако някой знае нещо за тези свидетели да сподели
arapa

Мнениеот Vanco9 » 20 Мар 2015, 13:46

Числото 545, работи ли? Работи. Щом то работи и другите трябва да работят.
Колега, тези цифри на твоя човек, на единични пластини ли са или са на една обща?
Чистени ли са от празити преди употреба?
Vanco9

Мнениеот arapa » 20 Мар 2015, 20:41

единични пластини са от мека ламарина или алуминий не знам точно какъв материал е
а как се чистят и какви паразити имат колега ?
arapa

Мнениеот Vanco9 » 20 Мар 2015, 21:26

Ще ти пиша на лични, за да не пречим на Асоциацията.
Колеги, току що ми хрумна нещо. От книгата става ясно, че камфорът действа, като катализатор 93 и изчиства вредни вълни. Логично е, камфоровия спирт, да може да изчиства предмети от паразити.
Моя опит с камфорът е за лечение и докато не прочетох книгата, нямах обяснение, защо намазването на слепоочията с камфор, лекува главоболие за 5 минути. Обясних си и защо много ветеринарни и наистина лекуващи препарати, задължително имат в състава си камфор. Всичко се свежда до премахване на вредните вълни.
Vanco9

Мнениеот търсача » 21 Мар 2015, 06:52

arapa написа:скоро един колега добър при ловене на вода има няколко бунара ,ми даде свидетели правени върху пластини с различни номера
купил ги преди време от софия за гео замервания и вода
пластините са с номера:
52 подземни води zH 0329657
54 геомрежа на хартман zH 5555555
59 кюри zH 5474805
колегата каза че и за вода не стават ,той принципно си работи с шише с вода
ако някой знае нещо за тези свидетели да сподели

Това са честотни свидетели,като и при омнитрона/а и при др. насочващи апаратури/ честотата на на различни терени а дори и в различни дни е различна за едно и също вещество,затова всеки път на място /на терена/ се прави тестово замерване и коригиране на честотата ,иначе не става,работил съм и с честотни свидетели за търсене предимно на метали и е меко казано незадоволително.Свидетелите от паразити аз почиствам с ръка/имам дарба на лечител/,но който няма може да ги поставя под пирамида,някои ги поставят в сол ,но не е сигурно че ще се изчистят както трябва.
търсача

Мнениеот Vanco9 » 21 Мар 2015, 08:54

При онмитрона, се работи на друг принцип. Там честотите са електрически импулси, буквално в звуковия обхват, поне изхождайки от схемите, които съм виждал. Моя вълномер, който работи с посочените цифрови кодове, не генерира електронно честоти, а се използва само вълновото излъчване на цифрите. Отварял съм го, мерил съм по платката, няма и помен от килохерцови импулси.
Относно чистенето на свидетели, моите ръце също са лечителски, но не съм правил опити да чистя свидетели с ръце.Изхождайки от опита ми, за изчистване на хора от вредни вълни, изглежда с визуализация ще се получи. Даже не е необходимо, да се работи с ръце. Просто визуализирате предметът на тъмен фон и паразитните му вълни, които са като черна паяжина, по и около него. След това си представяте, как от третото ви око, към него се изстрелва огнена топка, която го обгръща, а паяжината изгаря. Може и със златна топка светлина да се работи.
Vanco9

Мнениеот sezam » 22 Мар 2015, 10:25

Когато става въпрос за търсене на метали с честотен генератор,трябва да се знае че честотата на трептене на атомното ядро не е постоянна величина.Тя зависи от атмосферните условия, слънчевата активност и моментното състояние на оператора ,понеже и той влиза в резонанса.Когато обаче се мерят органи, имаме вълномер и свидетел на човек.Поставяме вълномера на честотата на която работи органа и мерим ,дали има отклонение от тази честота.Тука не трябва да се търси резонанс ,както при металите а само се установява дали честотата си е на мястото.Радиестезичните уреди задължително трябва да се почистват и с ръка става наистина най лесно.
sezam

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 23 Мар 2015, 14:28

търсача написа:
Асоциация Луи Тюрен написа:Свидетелите Тюрен - само оператор с достатъчно опит може да усети какво държи в ръцете си :!:

Мисля,че трябва да предоставите от тези свидетели за тестове,така се прави особено ако се пробива с нещо ново на пазара/Поне за България е ново/а не купи и виж дали става,свидетелите непрекъснато трябва да се чистят от паразитни вълни дори само,като се извадят за работа пак натрупват паразити,това е по важно оператора да може да си чисти свидетелите.А това ,че те не прихващат други вълни не го вярвам,и друго и уредите с които се мери трябва да се чистят иначе ще работят меко казано некоректно.

Голяма част от Вас се изказват малко...неподготвени или са се взели много на сериозно. Не е важно в какво вярвате, а в това какво можете/умеете/.
Радиестезията е наука за ВЪЛНИТЕ, не я превръщайте в наука за ТЪРСАЧА/иманя.../ !!!
Всеки желаещ и УМЕЕЩ оператор да заповяда в Асоциацията и тества всички налични уреди и пособия Тюрен .
Катализатори и Свидетели Тюрен се произвеждат от около 80 години - не съдържат ПАРАЗИТИ и никога не се ОПАРАЗИТЯВАТ, тъй като са в постоянна дезинтеграция !!!
Асоциация Луи Тюрен

Мнениеот koko66 » 23 Мар 2015, 16:15

Сигурно ще се засегнеш , ама , как да разбирам поста ти вълни и не търсач е какво търсиш с тези пособия ,вълни и какво ще правиш с тях като не търсиш ,за какво са ти , и не веднага ,иманяри , знаеш ли какво е иманяр та говориш , ей така ы защо си сложил търсене на метали , махни темата и да видим кой ще остане във форума . ако си се засегнал извинявай ... Ако ме банираш , ,поради това че няма да ти хареса това , с удоволствие ,бих дошъл в асоциацията , на практика да видим кой какво може , а не да цитираме непрекъснато Тюрен , без да казваме какво можем , и понеже знам че ще изтриеш поста , ще продължа , темата за АСОЦИАЦИЯТА В ФОРУМА ГЛУТНИЦАТА И ИМПЕРИО .
koko66

ПредишнаСледваща

Назад към Свидетели