от търсача » 11 Мар 2015, 17:10
Върху план работя от много години/около 20/ каквото отчете на плана това излиза и на терен,плана се ориентира ако нямате р...й на едно бяло листче написвате 545 поставя се на западната страна по средата/и други колеги го бяха описали по подробно/,аз въпреки ,че имам р...й използвам такова листче,може и без него щом е ориентиран плана по посоките,за бърза проверка направо на дисплея на компютъра проверявам и също няма грешка единствено гледам да ориентирам лаптопа и мене си в посока С-Ю,някои ще кажат ,че не ставало, става ама си трябва опит и практика.