Радиестезично търсене върху План

Обобщение

Re: Радиестезично търсене върху План

Мнениеот джонката » 04 Мар 2015, 13:07

Колеги споделете конкретни резултати при търсене върху план!
джонката

Мнениеот bagetata » 10 Мар 2015, 20:57

На линеала имам реакция на махалото.Насочвам го с нулата на север.Слагам чиста мед в нулата и на 29 реакция, сребро на 47 реакция,злато имам 22к и на 79 реакция.Вълните са много слаби може би поради липса на радий.Даже на места усещам и други вълни да чукат махалото.Предполагам че това са примесите или някакви паразитни вълни.Опитвам и с карта но за сега нищо конкретно
bagetata

Мнениеот търсача » 11 Мар 2015, 17:10

Върху план работя от много години/около 20/ каквото отчете на плана това излиза и на терен,плана се ориентира ако нямате р...й на едно бяло листче написвате 545 поставя се на западната страна по средата/и други колеги го бяха описали по подробно/,аз въпреки ,че имам р...й използвам такова листче,може и без него щом е ориентиран плана по посоките,за бърза проверка направо на дисплея на компютъра проверявам и също няма грешка единствено гледам да ориентирам лаптопа и мене си в посока С-Ю,някои ще кажат ,че не ставало, става ама си трябва опит и практика.
търсача

Мнениеот bagetata » 11 Мар 2015, 19:34

Колега с твоя опит казваш и по карта откриваш .........значи ти си моя човек ;)
bagetata

Мнениеот ermiar » 26 Мар 2015, 17:04

Колеги това със ориентирането на Плана и 545 върши работа до някъде. Ако е минен залеж може да се засече но реакцията на Махалото е по слаба.
Със Радий и Свидетел без Паразити на Тюрен разликата е огромна. Аз лично се убедих във това. Относно Иманярските работи е много трудно да се засече по План. Трябва да имаш 100% сигурна Информация а много от Нещата са извадени отдавна,а и Площта на на заровеното е по малка и по трудно може да се засече. Освен това ако е във Подземие , Кухината спира Вълните на метала.
Някои от Колегите се концентрират само във тази Област което ги отделя от другите важни неща които могат да се търсят, Минерални Води , Нефт, Минни Залежи, Минерали.
ermiar

Мнениеот джонката » 06 Апр 2015, 11:29

Колега emiar как точно се процедира върху план в смисъл движението на махалото и багета, техниката на работа ?
Различни ли са действията без радий с радий ? Как се движи махалото върху сигнал? Свидетеля как се поставя? Радия къде се поставя ?
Извинявай за многото въпроси но ти явно имаш опит а и никъде няма точно разяснение за самата операция върху плана
джонката

Мнениеот ermiar » 09 Апр 2015, 19:04

Свидетеля се държи във Лявата Ръка а Махалото извън Плана. Позиционирането на Стрелките и движението на Махалото
са обяснени от Асоциацията на Първа Страница от този Раздел- Търсене по План. Това е отговор на мой Пост 0т 20 Януари когато още
работех неправилно и ми беше обяснено от тях кой е правилният начин. Някои Хора само критикуват без да са пробвали и пропускат
да научат много ценни неща. Нямам пред вид теб а други. Успех.
ermiar

Мнениеот джонката » 13 Май 2015, 16:09

Благодаря колега. Всеки изминал ден натрупвам нова и нова информация за системата Тюрен.Само на теория е трудно разбираемо , но с постоянна практика грешките и въпросителните по етапно отпадат
джонката

Мнениеот ermiar » 14 Май 2015, 18:36

Да така е. Само Практика и осмисляне и всичко си идва на мястото. Вече се убедих че Методът на Тюрен е е най добрият. Без Радиий и Свидетел без паразити трудно се намира това което се търси по План.Трябва да се вложат средства за Радий и и Свидетели за да се постигне успех. Преди три дни си направих и 8 метровият Линеал. Вече замервам и дължините на вълните на Хранителни Продукти и Вода. Водата от Крана при мен е 7, 77м , тоест намалява здравата 8 м. вълна на човека. Като се прибави Хлорта вредата е още по голяма и гледам да не пия от нея. Ако си закупил необходимите пособия действай. Хората от Асоциацията са коректни и обясняват много добре ако нещо не е ясно. Успех
ermiar

Мнениеот arapa » 05 Дек 2015, 20:14

мой приятел голям авджия пита дали може се търси дивеч по карта
ловува в сливенския балкан , ако това е от значение . някой владей ли този способ
arapa

ПредишнаСледваща

Назад към Търсене по План