Може, но е много трудно, защото животните усещат, че ги търсиш Бегат!
Re: Радиестезично търсене върху План
Публикувано на: 10 Дек 2015, 09:49
от ermiar
Да може , Тюрен го е описал , ползуват се свидетели на Животните. Но не е хубаво да се използува методът за търсене и убиване на животни а за хуманни цели.
Re: Радиестезично търсене върху План
Публикувано на: 11 Дек 2015, 20:24
от джонката
Всичкото дивеч е по ловните стопанства а не в гората и нема смисъл да се търси по план Плащаш си и ти го курдисват на гюме