Содата бикарбонат и вълните

Радиестезията и здравето

Содата бикарбонат и вълните

Мнениеот Vanco9 » 10 Мар 2015, 15:44

От години срещам информация за чудните свойства на содата, като лечител и универсален детоксикатор на организма. Докато не прочетох книгата за радиодезинтеграцията, имах някакво профанизирано обяснение, каквото имат поне 99,99% от хората. Днес за пореден път попаднах на статия в един блог, за използване на сода+меласа и сода+лимонов сок. Бях чел за сода+кленов сироп и до днес мислех, че кленовия сироп има някакви магически, извънземни свойства :lol: Обаче след прочита на последната статия, ми светна червената лампа.
Какво е общото между кленовия сироп, меласата, сода+лимово сок. И в трите случая вълните на содата се качват на носеща вълна която да ги вкара в организма. Както знаем, чистия пчелен мед има идеалната 8 метрова носеща вълна, което автоматично го прави заместител на скъпия кленов сироп. Не знам все още, какво излъчва и повик към какво има содата, но щом Елена Рьорих я е препоръчала на всички хора по този свят, явно има за какво. Някой ден с физикалната радиестезия, надявам се да се установи пълния спектър на излъчване, на това чудно ЛЕКАРСТВО. Може би е универсалния антидот, подобно на философския камък на Тюрен. ;)
Vanco9

Re: Содата бикарбонат и вълните

Мнениеот sezam » 09 Апр 2015, 17:26

Содата според мен е убиец на микроорганизми развили се поради някаква причина в човешкото тяло.Ако това става по някакъв вибрационен начин, както при Райф,не знам.
sezam

Назад към За здравето