Минералните и тежките води

Видове

Минералните и тежките води

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 09 Яну 2015, 19:30

Минералните води - съдържат частици и много йони, дезинтегрирали от скалите които при движение те срещат. Активността на една минерална вода се дължи и зависи от коефициента на йонизацията и. 24-ри часа след излизане на водата от извора - активността и спира/вертикалните вълни са "приспани"/.
Всеки вид минерална вода съдържа само една строго определена - тежка вода, която характеризира съответната минерална вода/извор/. В природата съществуват шест вида тежки води, а сбора им в едно с обикновената вода образуват - зелената вода.
Асоциация Луи Тюрен

Re: Минералните и тежките води

Мнениеот delux » 20 Яну 2015, 18:46

Чудно ми е дали в България има извор на зелена вода?
delux

Мнениеот bagetata » 22 Яну 2015, 20:19

delux написа:Чудно ми е дали в България има извор на зелена вода?

Кой може да ти каже?Само върху план е възможно да се намери,ако има в България покрай вр.Мусала може би :roll:
bagetata

Мнениеот delux » 23 Яну 2015, 19:30

bagetata написа:
delux написа:Чудно ми е дали в България има извор на зелена вода?

Кой може да ти каже?Само върху план е възможно да се намери,ако има в България покрай вр.Мусала може би :roll:

защо Мусала?
delux

Мнениеот sezam » 23 Яну 2015, 21:04

Това зелената вода, да не е като зелената светлина при изгрева на слънцето преди да се разложи ?
sezam

Мнениеот bagetata » 24 Яну 2015, 11:14

sezam написа:Това зелената вода, да не е като зелената светлина при изгрева на слънцето преди да се разложи ?

Става въпрос за сбора от седемте води за които говори Тюрен.Нали казва че такава зелена вода извира в швейцарските Алпи а България е швейцарията на Балканите ;)
За това реши че на Мусала има от въпросната вода
bagetata

Мнениеот sezam » 24 Яну 2015, 14:30

Е ,значи точно за това става въпрос.
sezam

Мнениеот delux » 25 Яну 2015, 17:33

bagetata написа:
sezam написа:Това зелената вода, да не е като зелената светлина при изгрева на слънцето преди да се разложи ?

Става въпрос за сбора от седемте води за които говори Тюрен.Нали казва че такава зелена вода извира в швейцарските Алпи а България е швейцарията на Балканите ;)

България е вече колонизирана страна от петия свят и никога няма да бъде Швейцария на Балканите :x
delux

Мнениеот bagetata » 25 Яну 2015, 21:03

delux написа:
bagetata написа:

България е вече колонизирана страна от петия свят и никога няма да бъде Швейцария на Балканите :x

Жалко е това което казваш но е факт. Държавата ни с хилядолетна история е разпродадена на парче от шепа идиоти.Властват за да крадат а след тях потоп
bagetata

Мнениеот Vanco9 » 25 Яну 2015, 22:31

Правени ли са опити да се зареди вода, като зелена, чрез свидетел. С моя позната ментална радиестезистка, сме правили доста опити, да зареждаме дори хранителни добавки във вода с лечебно действие и явен резултат. Бих опитал и със зелена вода, но не знам, какво да ползвам, като свидетел. Като идея имам, да се ползват формули, като 1+1+8, но за всички видове тежки води.
Как мислите, има ли хляб в идеята?
В момента нямам книга на Тюрен и ще ви помоля да ми дадете формулите на всички тежки води, които са в състава на зелената.
Vanco9

Следваща

Назад към Тежки води