Минералните и тежките води

Видове

Re: Минералните и тежките води

Мнениеот ermiar » 24 Фев 2015, 16:47

Зелената Вода е сбор от 6- те вида Тежки Води а на Човек му трябват само 3 тежки води които са полезни за него. Предварително трябва да се установи кои са те и се направи Свидетел само на тях . Само Зелената Вода може и да е вредна защото съдържа и другите 3 тежки води.
ermiar

Мнениеот Vanco9 » 24 Фев 2015, 19:38

Някой да е изследвал вода "Михалково"?
Аз например се чувствам по-добре от нея и това се усеща доста осезателно, скоро след приема.
Vanco9

Мнениеот джонката » 24 Фев 2015, 19:43

ermiar написа:Зелената Вода е сбор от 6- те вида Тежки Води а на Човек му трябват само 3 тежки води които са полезни за него. Предварително трябва да се установи кои са те и се направи Свидетел само на тях . Само Зелената Вода може и да е вредна защото съдържа и другите 3 тежки води.

ermiar е прав само 3 тежки води отговарят за всеки човек.Зелената вода е с обща минерализация
джонката

Мнениеот delux » 02 Мар 2015, 12:56

джонката написа:
ermiar написа:Зелената Вода е сбор от 6- те вида Тежки Води а на Човек му трябват само 3 тежки води които са полезни за него. Предварително трябва да се установи кои са те и се направи Свидетел само на тях . Само Зелената Вода може и да е вредна защото съдържа и другите 3 тежки води.

ermiar е прав само 3 тежки води отговарят за всеки човек.Зелената вода е с обща минерализация

Ако зелената вода не се пие ,се ползва само за бани какъв ефект върху организма ще има?
Някой ходил ли е в Лурд Франция да сподели за чудотворните лечебни свойства на водата ?
delux

Мнениеот Vanco9 » 02 Мар 2015, 15:00

Доколкото разбрах от книгата, водата за да дезинтегрира и излъчва, трябва да е поне 40 градуса топла. Според мен, ако се топнете в нагрята зелена вода, ще поемете вълните и, без да пиете от нея. Ако водата е студена, тя има статична вълна и няма носеща, т.е РА вълна.
Правилно ли съм разбрал или пак да препрочитам книгата?
Vanco9

Мнениеот sezam » 04 Мар 2015, 12:27

Колега ,този генератор дето си го ползвал, да не е чи генератор?
sezam

Мнениеот Vanco9 » 04 Мар 2015, 18:33

Не е, но всичко се свежда до принципа на 8 метровата вълна. До края на месеца се надявам да си купя, махало на Тюрен и ще разбера, какво точно излъчва устройството на ХВ и ВВ, на + и -. Да, то не е незаменимо и смятам в бъдеще, да му направя безтоков генератор за вълната. След прочитане на книгата, тя ми даде много идеи, направо ме изстреля в космоса със своята информация. Обясних си десетки и десетки неща.
Чи или огронните генератори, са уникално нещо и макар да съм правил преди години, сега знам, че не са ми стигали знания, да направя нещо, наистина работещо. Сега вече, знам как. За съжаление, днес ми показаха оргонит с медни стружки, жената която го прави си е направила масирана реклама, а на практика се вижда, че няма никакви знания за вълните и взима от хората, грешни пари. Измерих с обикновено махало оргонита и се оказа, вреден. Ще поясня, защо. Защото само алуминия има походящите излъчвания ХВ +/- и ВВ +/- . Никъде никой в интернет не дава обяснения, защо трябва да се ползват точно алуминиеви стружки и всеки го е хванал през къра.
Vanco9

Мнениеот sezam » 04 Мар 2015, 18:53

Просто питах ,защото тези генератори стават за пренос на информация и особено чи генератора за вода ,който за около минута изчиства от информация пет литрова бутилка с вода и за около час я зарежда с енергия .
sezam

Мнениеот yamaha » 04 Мар 2015, 19:18

sezam написа:Просто питах ,защото тези генератори стават за пренос на информация и особено чи генератора за вода ,който за около минута изчиства от информация пет литрова бутилка с вода и за около час я зарежда с енергия .

Тази "вълнуваща нова технология" с име чи генератор.... като чуя изрази като: "нова технология,нова разработка на военните на nasa..." ми се изправя косата.
Колега ,каква информация има в 5л туба с вода и с каква енергия е зареждаш?
Чи генератора е електрически излъчвател с различно честотни настройки.За каква енергия става въпрос?
Енергията и изкуствено създаденото електричество са съвсем различни неща.
yamaha

Мнениеот Vanco9 » 04 Мар 2015, 20:17

Оргонитът (чи генератор) не работи с електричество сам по себе си. Някои експериментатори, слагат след ( или преди) оргонитът в уреда си усилвател, който работи с батерия, но дали изобщо има смисъл, не съм убеден.
Vanco9

ПредишнаСледваща

Назад към Тежки води