"Менталистите"

Резюме

Re: "Менталистите"

Мнениеот Vanco9 » 11 Мар 2015, 19:53

Колега, моите търсения са по-различни. И аз имам нужда от финансова енергия, но с радиестезични опити не искам да печеля от тото, лото и подобни. Човек, трябва да внимава, какво си пожелава, защото в един момент може да се окаже, че ще плати непоносима цена.
Има фактори, неизмерими с радиестезия, които могат да съсипят човек, ако не използва способностите си мъдро.
За Фън Шуй пинизите, нещата седят по същия начин. Пробити монети, вързани с червена панделка, да спечелиш пари. Добре, ще спечелиш, но ти си пренасочил космическата енергия, която ти е дадена по рождение и тя е константа. Като я пренасочиш към едно, друго остава без нея и какво става. Ставаш богат, но болен примерно или когато се повторят определени планетарни аспекти, губиш всичко, че и с лихви го връщаш. Изобщо, късметът не търпи насилие, а ако си упорит "глупак", ще плащаш големи лихви.
Vanco9

Мнениеот bagetata » 13 Мар 2015, 19:06

Колега жалко е да имаш такива способности и да не се възползваш от тях.В крайна сметка какво очакваш от радииестезията?
Всеки има нужда от финансова инжекция.Няма нищо лошо в това.Парата е гостинин,днес е в един-утри в друг.
Преди да станеш радиестезист си желал да бъдеш такъв. Владееш нужните умения и сега е време да береш плодове
bagetata

Мнениеот Vanco9 » 13 Мар 2015, 20:15

Мисля, че не си ме разбрал в горния пост. Казах,че енергията е константа и можеш само да я пренасочиш. Значи, за да вкараш енергия в първа чакра, защото кинтите са свързани с нея, ти трябва да отклониш енергията от друго място. Това един мой приятел го измери с радионичен уред SE-5, след като беше до една медиумка. Човекът на 54 години си беше егрен и искаше да се задоми. Запознах го с въпросната жена и двамата правиха, каквото правиха, за да пренасочат енергията. На другия ден човекът ми се обажда и ми казва, че преди посещението до жената, показателите за Любов били нула, а тези за работа и пари с високи показатели. След посещението, нещата се обърнали на 180 градуса. Тези деликатни лостчета на сътворението, ако се пипат с невежество, могат да донесат доста неприятности. Пари имам, колкото да живея сносен живот и не са ми самоцел. Както виждаш, от търсене на злато не се интересувам.
Световно известен е фактът, че тото милионерите, до три години са разорени и често по-бедни от преди да спечелят, при това с късмет, а какво ли ще стане ако е с насилие над късмета. Не ми се мисли дори. По логиката на Фън Шуй, всички китайци, трябва да са супер богати, ама май повечето бачкат за "купа ориз", образно казано ;)
А и да не забравя да кажа, че махалото има и едно движение, което не е нито ДА, нито НЕ. Така че ако питам за числата от тотото, кой знае, може и така да се заклатушка ;)
Vanco9

Мнениеот sezam » 13 Мар 2015, 21:54

Колеги тук нещата са много деликатни .Не си мислете че взимаш махалото и хоп удряш числата .Ако не сте пробвали пробвайте и ще видите.Най много от първия път да ударите 3,4 числа и това ще ви е ,а после обнадеждени колкото и да играете -нищо.Не е така лесно да ги дръпнете от енерго информационното пространство,а пък и нещата са контролирани ,което означава че ако един път подръпнеш няколоко числа ,след това до нищо няма да можеш да се докоснеш.Знаят те вече кой си и ти пускат нещо което не става за нищо ,освен само ако ти е писано да удариш.Току така карма не се сменя .
sezam

Мнениеот hp-to » 14 Мар 2015, 17:44

Пробвах преди време с числа от тото по менталния метод и нищо повече от тройки. А по физикалния как се процедира с числата ?
hp-to

Мнениеот Vanco9 » 14 Мар 2015, 20:16

Ето ви символът на вълната "Бъдеще".

zH9253288

Разпечатва се на листче и листа допрян на венериния хълм, за да яхнете вълната :lol:
Който иска да се пробва. И да сподели после! ;)
Vanco9

Мнениеот sezam » 14 Мар 2015, 21:22

За да дръпнете числата с махало няма да се случи.Много е бавна процедурата .Имам приятел който успешно играе, но в Испания .Само че той като вземе фиша и като го погледне и му светват моментално числата,ако ги запомни са негови.До шестица не е стигал ,но петици много е удрял и само с това се храни.
sezam

Мнениеот Vanco9 » 15 Мар 2015, 11:03

Тук тотото е пълна измама. Компютър изчислява кои комбинации за шестица ги няма и след това се прави постановка на наивните хора.
Много е вероятно и в чужбина да е така. Да не забравяме, че преди няколко години, бяха объркали записа и бяха пуснали едни и същи числа, в две поредни тегления. Има ли нужда изобщо от коментар?
Vanco9

Мнениеот джонката » 15 Мар 2015, 16:42

Комар с държавата НЕ трябва да се играе :)
джонката

Мнениеот bagetata » 23 Мар 2015, 19:46

Комар със държавата може,но срещу държавата си обречен :lol:
bagetata

ПредишнаСледваща

Назад към Ментална Радиестезия