Въпрос за картоф

Радиестезията и здравето

Въпрос за картоф

Мнениеот Vanco9 » 23 Фев 2015, 17:54

Колеги, от няколко дни чета дебелата книга. Много въпроси напират. Бях впечатлен от информацията за картофът, който привлича всички 44 метала.
Искам да попитам по-напредналите, дали е възможно, картофът да се използва за направа на катализатор за 44-те метала или той привлича, само ако се изяде и попадне в стомаха на човек.
Какво ме кара да задам този въпрос?
Самия Тюрен казва, че когато е държал Кадмий, в тялото му са се импрегнирали неговите вълни. Ами ако държим картоф, който привлича 44-те метала?
Ще се радвам, ако споделяте ваши експерименти и идеи. Всяка една наука е недовършена и има още мегдан за развитие, а ние българите сме от специална семка :lol:
Vanco9

Re: Въпрос за картоф

Мнениеот ermiar » 11 Апр 2015, 12:01

Ако искаш да усвоиш напълно 44-те метала от Картофа трябва да пиеш само Сокът който е органичен. Елементите във него са във колоидно състояние
и се усвояват веднага. Ако е сварен или изпържен всички съставки , Минерали и Витамини се унищожават и Човек се задръства. Мисля че не може да усвоиш Металите от Въздуха ако го държиш във Ръка защото Картофът не е във Дезинтегразия. Катализаторите работят защото са във Дезинтеграция.
ermiar

Мнениеот Vanco9 » 11 Апр 2015, 20:24

Имам идея, как да се постави картофът в дезинтеграция, докато е в ръката. В катрофът се забива електрод от графит, който с кабел е свързан за генератор на цифров сигнал, създаващ ударна дезинтеграция и носеща вълна. Друг начин е сокът от картоф да се смеси със спирт или дори пчелен мед и да се мажат венерините хълмове на ръцете. Суровия сок от картоф приет вътрешно, май не е много здравословен.
Vanco9

Мнениеот bagetata » 27 Дек 2015, 18:37

[quote="Vanco9"Суровия сок от картоф приет вътрешно, май не е много здравословен.[/quote]
Полезен е за стомах гастрит и язва
bagetata

Назад към За здравето