Спирала със седем навивки

Обобщение

Спирала със седем навивки

Мнениеот Vanco9 » 05 Мар 2015, 16:12

Здравейте колеги.
Днес си направих, едно радиестезично устройство, което смятам да използвам за прехвърляне на вълнова информация в човек или вода.
Както знаете, спирала със седем навивки, започва да излъчва от точката в центъра. Имам приятелка сенситив и на сляп тест, тя потвърди, че има излъчване от точката. Аз направих няколко проби с махалото и различни предмети в правоъгълника, които потвърдиха работоспособността на уреда. Когато нещо е вредно и излъчва от точката, при посочването и с показалеца на лявата ръка, махалото се върти на ляво, като например, при поставяне на електровакуумна лампа, която макар и слабо е радиоактивна, заради Бариевия изотоп в катода.
Идеята ми е, когато човек ще се възползва директно, да докосва с показалец точката в средата на спиралата.
Който има личен опит, с подобно устройство, може да сподели ако желае. Всякакви идеи, също са добре дошли.
Прикачени файлове
20150305_154835.jpg
20150305_154835.jpg (97.67 KiB) Прегледано 9604 пъти
Vanco9

Re: Спирала със седем навивки

Мнениеот джонката » 05 Мар 2015, 18:29

Радиестезията има нужда от хора новатори като Vanco9 :) Спиралата е ясна, рамката някакъв вид Фарадеев кафез ли се явява?
Време е за Ноу-хау. Да споделиш последващ резултат и успех
джонката

Мнениеот Vanco9 » 05 Мар 2015, 19:00

Рамката, би трябвало да ограничава, ареалът на поглъщаните вълни, които се излъчват от точката, т.е. това което е в рамката, само неговите вълни се излъчват. Няма никакво ноу-хау. В книгата, всички закони на вълните са показани. Просто се иска желание отвътре, да направиш нещо и на практика. ;)
Vanco9

Мнениеот джонката » 07 Мар 2015, 18:37

Възможно ли е рамката да действа като кутия(кухина,празнина) и да ограничи прехода на вълните от спиралата към рамката?
джонката

Мнениеот Vanco9 » 07 Мар 2015, 19:02

Излъчването е от центъра на спиралата.
Това устройство не съм го измислил аз изцяло. Видях в нета, че има такова изображение, което ако се принтира, работи по същия начин, макар да е само една рисунка. Просто за експеримента, реших да си го направя от медна тел и определено работи.
Прикачени файлове
радионика.png
радионика.png (86.86 KiB) Прегледано 9595 пъти
Vanco9

Мнениеот Vanco9 » 07 Мар 2015, 21:18

Вчера си направих следния експеримент със спиралата. В правоъгълния сектор, сложих нефритени кристали и си доближих показалеца на лявата ръка, до точката в средата на спиралата. След няколко секунди в една точка на върха на показалеца ми започна жужене, което пулсираше с честота, малко под един херц. Стоях така няколко минути. Когато си махнах пръста жуженето го усещах известно време след това.
Моя приятелка, на която подарих една спирала, си направила следния експеримент. На листче написала "Балансирай 7-те чакри" и си сложила показалеца на точката. След известно време била напълно релаксирана. Определено е много впечатлена. :lol:
Vanco9

Мнениеот yamaha » 13 Мар 2015, 17:50

Vanco9 написа:Вчера си направих следния експеримент със спиралата. В правоъгълния сектор, сложих нефритени кристали и си доближих показалеца на лявата ръка, до точката в средата на спиралата. След няколко секунди в една точка на върха на показалеца ми започна жужене, което пулсираше с честота, малко под един херц.

Кристалите са вредни за човешката вълна. Хоризонталните вълни които излъчват са коренно различни по вид от тези на човека. Не си правете експерименти с тях
yamaha

Мнениеот Vanco9 » 13 Мар 2015, 18:16

Не поддържам това мнение. Имал съм уред с нефритени топки и съм ползвам леглата Нуга Бест, които също са с нефритени валове. Ефектът е изключително осезаем и ползотворен. Условието при ползване на нефрит е той да бъде загрят до 54 градуса поне. В оргонитите има планински кристал. Мнозина са лекували чакрите си с кристали. Можеш ли да посочиш, вреди нанесени от кристали?
Напълно е възможно да има и вредни такива, като опалът например, чиято структура е хаотично застинала и излъчва само вредни вълни.
Vanco9

Мнениеот ermiar » 31 Мар 2015, 08:51

Спиралата със 7 навивки излъчва само хоризонтални Вълни. Но е важно дали са Леви или Десни навивки. На Снимката ми изглежда че е Лява Навивка но може и да греша. Ако е Лява излъчва Минус Вълни които са вредни за Човека а също и Вълните на Метала от който е направена. Ако е от Мед или Алуминий те не са част от 44 -те метала и Вълните им не трябва да присъстват във Човека. Може да си начертаеш със Молив на Лист Спирала със 7 десни навивки и без Правоъгълника и върху нея да си слагаш Личният Свидетел- Капка кръв върху Листче или Нокът и ще те зареди със Хоризонтални Плюс - полезни Вълни. Другият начин е Летва ориентирана Север Юг и на северната страна поставяш Личният Свидетел. А най простото е да си ориентираш Леглото Север Юг със Главата на Север. Човешката Клетка излъчва Хоризонтални Вълни и това са няколко добри начина за зареждане със тях. Трябва да се работи със Махало на Тюрен със Стрелки за се разбере какви точно Вълни се излъчват от Формата.
ermiar

Мнениеот ivan(13-2) » 31 Мар 2015, 11:39

Колега Vanko9, на 27.01.2015 г. ти заострих вниманието върху тежките води. Специално предупредих, че материята с вълните е рискова и трябва предварително да се правят замервания. Сега виждам, че експериментираш със спирала. Колегата ermiar е напълно прав за посоката на намотките. В предишните си постове на няколко места споменаваш, че зареждаш вода, използвайки законите на формата. Ние не откриваме топлата вода – просто трябва правилно да възприемем написаното от инж. Тюрен.
На надгробния камък на Якоб Бернули, един от известното швейцарско семейство математици, е изсечено изображение на спирала с надпис: Eadem mutata resurgo (изменяйки се, аз възкръсвам същата). Развитието с непрекъснатото образуване на спирални цикли е едно от решенията на Природата на задачата за оптимални “жизнени маршрути”. Спиралата е една от най-разпространените фрактални форми във Вселената, описваща както взаимодействията на звездните системи и съществуването на живота
Променяйки посоката на завъртане, ти не лекуваш, а сриваш имунната система, като променяш вибрационния ред на клетките. Преди да публикуваш, внимателно прочети и изследвай, защото някои ще го вземат за чиста монета и може да пострадат. Нали идеята е да помагаме ???
ivan(13-2)

Следваща

Назад към Медицина