Радиестезични Свидетели

Свидетели Тюрен

Радиестезични Свидетели

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 08 Яну 2015, 18:16

Свидетелите - това са предмети, които, държани в ръка едновременно с багета или махало, карат тялото ни да вибрира на тяхната вибрационна честота и ни пречат да намираме друго тяло, което не е подобно на свидетеля. Между едно тяло и неговия свидетел/или друго подобно тяло/ се появява индукция, и между тях се появява вълна която не отива по-далеч. Свидетеля може да бъде парче/мостра/ от самото тяло или всеки друг предмет, образуващ индукция с тялото, и само с него. Винаги свидетеля трябва да бъде чист, т.е. в него да няма примеси, които създават паразитни вълни. Тюрен е решил този въпрос, чрез импрегниране на вълни - специални за всеки различен свидетел.
Свидетелите Тюрен:
- са чисти и без паразитни вълни
- не могат да бъдат променяни
- вечни са
Асоциация Луи Тюрен

Re: Радиестезични Свидетели

Мнениеот bagetata » 15 Яну 2015, 20:23

На Тюрен метода е обвит в мистика заради незнанието да си правим необходимите работни свидетели.На всички са ни нужни такива свидетели за да си усъвършенстваме собствените методи на работа.Ако някой има идея за направата им нека сподели!
bagetata

Мнениеот sezam » 15 Яну 2015, 21:35

Това е строго охраняем патент на Тюрен,но си мисля че някои от учениците му знаят как става импрегнирането на вълните в талка или пудрата.
sezam

Мнениеот bagetata » 16 Яну 2015, 18:14

Няма начин,зависи кой на какво ниво е бил,да попитаме Асоциацията макар да се съмнявам за отговор
bagetata

Мнениеот Асоциация Луи Тюрен » 21 Яну 2015, 13:26

bagetata написа:Няма начин,зависи кой на какво ниво е бил,да попитаме Асоциацията макар да се съмнявам за отговор

Малко инфо !
г-жа Тюрен е владеела направата на свидетели и катализатори. След внезапната смърт на Тюрен, тя остава единствен наследник ....Продължението четете в сайта...
http://alt-bg.com/site/index.php/2014-12-02-09-10-03
Асоциация Луи Тюрен

Мнениеот koko66 » 20 Фев 2015, 18:51

Свидетелите с импрегнирани вълни вършат добра работа при всички замервания освен при търсене на метали зарити в земята , там намират без грешка мястото където е било зарито -реманентните вълни -остатъчните , но когато има обект реален дават отклонение .Който е чел книгите на Тюрен знае че там има описани няколко такива случаи...
koko66

Мнениеот koko66 » 10 Мар 2015, 15:56

Искам повече инфо за свидетелите , които предлага Асоциацията , .....
koko66

Мнениеот bagetata » 10 Мар 2015, 20:45

koko66 написа:Искам повече инфо за свидетелите , които предлага Асоциацията , .....

Колега в сайта на асоциацията има pdf файл с описани видове свидетели
bagetata

Мнениеот koko66 » 11 Мар 2015, 07:56

Свидетелите ги знам отдавна и преди форума ,виждал съм и други , но никой досега не се наема да обясни защо този свидетел е добър , точния ли е , хваща ли паразитни , подобни и тн ...
koko66

Мнениеот търсача » 11 Мар 2015, 16:47

sezam написа:Това е строго охраняем патент на Тюрен,но си мисля че някои от учениците му знаят как става импрегнирането на вълните в талка или пудрата.
Инпрегнирал съм вълни ,но за метали специално не ми върши работа,инпрегнираната вълна е същата като вълната от остатъчното,импрегнирал съм и в една ламаринка и я ползвам да си настройвам уредите да не ловят остатъчно.Най важно е свидетелите и уредите да се чистят от паразитни вълни преди всяко замерване иначе ще се чудите защо няма нищо там където отчита.
търсача

Следваща

Назад към Свидетели